مقالات

مژه فیشر لئو

مژه فیشر لئو

مژه کاشت فیشر لئو

از انواع محصولات زیبایی چشم ها می توان به مژه های ریسه ای یا ریلی اشاره کرد. این دسته از مژه ها برای کاشت و اکستنشن به کار برده می شوند. به همین منظور در تنوع زیادی طراحی و تولید شده اند. یکی از انواع این دسته از مژه ها، مژه فیشر لئو می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. به این منظور بهتر است که این مژه کاشت را از آردل با اطمینان خاطر تهیه کنید.

مژه فیشر مدل لئو

از دسته مژه های کاشت، می توان به مدل مژه فیشر لئو اشاره کرد. این مژه برای اتصال ماندگارتر به وسیله چسب مخصوص به مژه های طبیعی می چسبد. بنابراین بهتر است بدانید استفاده از این مژه برای کسانی که دوست دارند مژه هایی پرپشت و حجیم داشته باشند مناسب است.

همچنین به کمک مژه فیشر می توانید مژه های خوش حالت و فر داشته باشید و از آن ها لذت ببرید. از آنجایی که چشم ها نقش مهمی را در زیبایی چهره ایفا می کنند، به کمک استفاده از مژه مصنوعی می توانید به صورت موقت مژه هایی زیبا داشته باشید.

این مژه به صورت ضربدری نیز موجود می باشد که ظاهر فوق العاده ای را ایجاد می کند. همچنین به صورت یکدست نصب می شود. در صورت داشتن مهارت کافی می توانید از این مژه ها برای کاشت در خانه نیز استفاده کنید.

آیا استفاده از مژه فیشر به آموزش نیاز دارد؟

بهتر است بدانید که کاشت مژه به وسیله مژه فیشر لئو کار سختی نیست. اما به دقت و حساسیت زیاد نیاز دارد. چرا که ممکن است مژه های طبیعی آسب بیند و با ریزش مواجه شود. به همین دلیل است که کاشت مژه در عین راحت بودن از اهمیت زیادی برخوردار است که باید توسط افراد حرفه ای صورت بگیرد.

کاشت مژه به وسیله این دسته از مژه های ریسه ای به همان مقدار که می تواند چشم های شما را جذاب تر جلوه دهد، می تواند باعث شود تا مژه های شما زشت و ناپسند جلوه کنند. به همین دلیل است که به روی داشتن مهارت کافی به روی نصب و کاشت آن تاکید می شود.

نحوه استفاده از مژه لئو فیشر به چه صورت است؟

برای آنکه بتوانید به استفاده از این نوع مژه بپردازید، تنها کافی است که مراحل مهمی که در این امر ذکر شده است را به خوبی اجرا کنید. مراحل کاشت مژه به صورت زیر است:

  1. ابتدا باید تمام تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای کاشت را اعم از پد زیر چشم، نوع مژه دلخواه، موچین و .. را تهیه کنید.
  2. در این مرحله باید صورت شما فاقد هر گونه آرایش و چربی باشد. حتی مژه های شما باید تمیز و یکدست باشند. برای این کار بهتر است قبل از شروع حتما صورت، مژه و چشم های خود را به وسیله شستشو مخصوص کاملا تمیز کنید.
  3. در این مرحله به روی مژه های تمیز شده فرچه بکشید تا صاف و از یکدیگر باز شوند.
  4. سپس وقت آن رسیده است که به روی مژه های پایین برای تمیز تر شدن کار، یک پد مخصوص قرار دهید.
  5. انتهای مژه فیشر لئو را درون چسب مخصوص فرو برده و سعی کنید که این کار را با حساسیت زیاد انجام دهید. در نتیجه به آرامی آن را به روی مژه های طبیعی قرار دهید. توجه داشته باشید که جسب نباید به مژه ها بچسبد.
  6. میزان استفاده از مژه ها به سلیقه شما وابسته است. پس اگر دوست دارید که مژه های پرتر داشته باشید، باید عمل چسباندن مژه ها را تکرار کنید تا به مقدار دلخواه برسید.

مراقبت از مژه فیشر بعد از کاشت به چه صورت است؟

نکته مهمی که افراد می خواهند راجع به نگهداری صحیح از مژه فیشر لئو بدانند این است که چطور می توان ماندگاری آن را بالا برد. بهتر است بدانید که همه چیز به نگهداری صحیح از این نوع مژه بستگی دارد. برای آنکه بتوانید ماندگاری آن را بالا ببرید باید روش های مراقبتی را به درستی انجام دهید.

همانطور که می دانید کاشت مژه فیشر یک روش موقت برای خوش حالت تر شدن و زیباتر شدن مژه های شماست. اما برای همیشه به این صورت باقی نمی ماند و نیاز به ترمیم دارد. برای اینکه زمان ترمیم را به تعویق بی اندازید، باید بتوانید به درستی از آن مراقبت کنید.

برای این کار بهتر است که از زدن مواد آرایشی به مژه ها خودداری کنید. از دست کشیدن و شستن محکم چشم ها جلوگیری کرده و سعی کنید کمتر آن ها را مرطوب کنید. از زدن فر مژه به آن ها خودداری کنید. چرا که هر چه مقدار چسب مژه محکم باشد، باز هم فر مژه می تواند باعث کندن آن شود.

در واقع مژه های مصنوعی با توجه به سلیقه شما فر می شوند و نیازی به این کار ندارند. با این روش ها می توانید به راحتی زمان ترمیم آن را بیشتر کرده و از مژه های خود به خوبی مراقبت کنید.

ویژگی های مژه فیشر مدل لئو

از مهمترین ویژگی های این مژه می توان به این اشاره کرد که مقاوم است. نرم و راحت می باشد و از مهمتر، سبک است. پس به روی چشم های خود احساس سنگینی نمی کنید. این مژه ها حالت طبیعی به چشم های شما می بخشند و از متریال با کیفیت ساخته شده اند.

می توانید آن ها را در کیفیت درجه یک و با قیمت عالی از آردل تهیه کنید. آدرل همیشه برای حفظ سلامتی شما عزیزان بهترین انواع محصولات آرایشی را عرضه می کند. بنابراین می توانید مژه های زیبا با مژه فیشر آردل داشته باشید.

کلام آخر

از انواع مژه های ریسه ای، می توان به مدل مژه فیشر لئو اشاره کرد. این دسته از مژه ها از بی نظیرترین مدل های موجود در بازار است که می توانید آن ها را از آردل در ایده آل ترین شکل ممکن تهیه و خریداری کنید و یک پرداخت امن را تجربه نمایید. این مژه در کنار سایر تجهیزات کاشت از آردل قابل تهیه و خریداری می باشد و می توانید با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب آن ها را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید