preloader

درباره ما

تاریخچه

آرال تکنام نگاه از سال ۸۲ با نمایندگی محصولات Clavis ایتالیا شروع به کار کرده و تاکنون محصولات مختلفی را با برندهای مختلف تولید نموده یا به عنوان نمایندگی رسمی پخش کرده است.

هم اکنون

شرکت آرال تکنام نگاه  (آردل تیک) مژه تیک و مژه آردل و چسب مژه آردل دیگر محصولات با برندهای Tik و Tik Lashes را به صورت انحصاری در کشورهای تحت قرارداد مادرید به ثبت رسانده و عرضه می نماید. همچنین نمایندگی رسمی محصولات آردل در ایران می باشد. تمام محصولات در اندونزی و ویتنام تولید می شوند.

چشم انداز

امید است در طی ۲ سال آینده محصولات رنگ مو ،محصولات آرایشی و انواع لاک به سبد کالایی آردل تیک اضافه شود. همچنین بعد از تکمیل سبد کالایی طی ۲ سال آینده فروشگاه های زنجیره ای افتتاح خواهد شد.

استاندارد

در تولیدات و واردات همیشه سعی شده از بهترین کیفیت استفاده شود. در واقع همیشه کیفیت اولویت اول این شرکت می باشد و به شعار “بهترین برای بهترینها” , “Best For the Bests” پایبند هستیم. تمام محصولات از مبادی قانونی و رسمی وارد کشور می شوند. در صفحه مجوزها و گواهینامه ها می توانید مجوزهای ثبت رسمی برند و برگ سبز گمرگ را مشاهده نمایید.

این شرکت از سال 1395 دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین تمام مجوزهای فروش عمده، خرده، بسته بندی، تولید و واردات را دارا می باشد.

هدایای ویژه

ارسال هدایای ویژه و نمونه های رایگان برای سفارشات بیشتر از 3 میلیون تومان

پرداخت درب منزل

برای سفارشات اکسپرس تهران، امکان پرداخت درب منزل وجود دارد

ارسال رایگان

سفارشات بیشتر از 1.500.000 تومان به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می شوند.

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.