مقالات

مژه اکستنشن

مژه اکستنشن

اکستنشن مژه

امروزه اکستنشن مژه به یکی از رایج ترین کارهای مورد علاقه بانوان تبدیل شده است. چرا که باعث زیباتر شدن چشم ها و پر شدن مژه های آن ها می شود. به این منظور در سالن های آرایشی برای این کار از انواع متنوعی از مژه اکستنشن استفاده می شود. انواع این مژه با تنوع زیادی همراه است که سلیقه  همه افراد را به راحتی پوشش می دهد.

انواع مژه های اکستنشن چیست؟

کسانی که مژ ه های کم پشت و صاف دارند، دوست دارند که مژه هایی حجیم و پرپشت داشته باشند. به همین دلیل مدت هاست که از روش اکستنشن برای حجیم تر کردن مژهها با اضافه کردن تارهای اضافی به مژهها استفاده می شود.

در این زمان  نیاز است که قبل از شروع کار، ابتدا با انواع مژههای مصنوعی که برای اکستنشن استفاده می شوند آشنا شوید. این به شما کمک می کند تا سلیقه خود را به راحتی پیدا کرده و از بهترین نوع مژه استفاده کنید. انواع مژه اکستنشن در کیفیت ساخت بالا در آردل قابل تهیه و خریداری می باشد.

مژه والیوم اکستنشن

این نوع مژه به کمک روش فن سازی شده ساخته می شود. به این صورت چندین مژه روی هم به روی مژه های طبیعی قرار داده می شوند. معمولا در حجم متنوعی از انواع D 2، D 3 و D 5 از این مژه ها استفاده می شود.

مژه کلاسیک اکستنشن

این نوع مژه اکستنشن به صورت تک تار طراحی شده است. از انواع افکت های متنوعی در این سبک وجود دارد که می توان به سنجابی، گربه ای، گلیمور، عروسکی و … اشاره کرد. پس می توانید با توجه به فرم و مدل چشم های خود از آن ها استفاده کنید.

مژه مگالوالیوم اکستنشن

از دیگر انواع پرطرفدارترین نوع مژه هایی که برای اکستنشن به کار برده می شوند، می توان به نوع مگاوالیوم اشاره کرد. این نوع مژه با گذاشتن 8 تا 15 تار مصنوعی به روی یکدیگر ساخته می شود.

مژه اسپایکی 

از انواع نمونه مژه های پرطرفدار، نوع اسپایکی است. این مدل کم حجم و طبیعی تر جلوه می کند و معمولا از 2 تا 4 تار مصنوعی روی هم در طراحی است مژه استفاده می شود.

مژه هیبریدی (ترکیبی)

این دسته از مژه اکستنشن ترکیبی از مژه های اسپایکی، والیوم و کلاسیک است. پس ترکیب این سه دسته روی هم رفته می تواند مدل هیبریدی را ایجاد کند.

مژه فیشر

از دسته مژه های مصنوعی که به صورت ریلی و یا ریسه ای طراحی شده اند و به کار برده می شوند، فیشر گفته می شود.

روش استفاده از انواع مژه های اکستنشن به چه صورت است؟

با توجه به اینکه امروزه از روش های اکستنشن مژه بسیار استفاده می شود، بهتر است بدانید که این کار به مهارت خاصی نیاز دارد. چرا که چشم و مژه حساس ترین بخش صورت است و ممکن است سلامتی چشم های شما به خطر افتد. چرا که برای چسباندن و اضافه کردن انواع مژه اکستنشن از چسب مخصوص استفاده می شود.

به همین دلیل با مهارت کافی می توانید به راحتی از این دسته از مژه ها با توجه به سلیقه خود استفاده کنید. به صورت کلی برای استفاده از آن ها، باید طبق اصول خاص اکستنشن عمل کنید. این اصول به شما کمک می کنند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن به چسباندن مژه های مصنوعی بپردازید.

  1. تجهیزات لازم اعم از چسب، فرچه مژه، پدهای چشمی، موچین مخصوص و … را آماده کنید.
  2. بهتر است که چشم ها و مژه های خود را کاملا شسته و تمیز کرده و فاقد هر گونه مواد آرایشی و چربی کنید.
  3. به وسیله فرچه مخصوص مژه های خود را شانه کنید.
  4. به وسیله پدهای چشمی، مژه های پایین را چسبانده تا در زمان اضافه کرد مژه های بالایی با یکدیگر برخورد نکنند.
  5. از چسب با کیفیت استفاده کنید تا باعث ریزش مژه و حساسیت های چشمی نشود.
  6. در نتیجه بهتر است که با دقت و ظرافت و مهارت کافی، مژه را با توجه به مدلی که دارد از انتها درون چسب قرار داده و به روی تارهای مژه طبیعی قرار دهید.
  7. در نتیجه باید با توجه به میزان سلیقه خود برای پر بودن مژه ها به اضافه کردن تارهای مژه بپردازید.

انواع مژه های اکستنشن را از کجا بخرم؟

از آنجایی که نمونه های ذکر شده از مهمترین و زیباترین انواع مژه اکستنشن محسوب می شوند، می توانید به فروشگاه آردل مراجعه کنید. این فروشگاه کامل ترین انواع مژه برای کاشت و دیگر موارد را در اختیار شما قرار داده است. پس می توانید تمامی آن ها را با کیفیت ساخت بالا از آردل تهیه کنید.

در کمترین زمان بدون صرف وقت و هزینه اضافی برای رفت و آمد، می توانید انواع لوازم و تجهیزات اکستنشن مژه، نوع مژه، چسب و … را به سبد خرید خود اضافه کنید. کارشناسان آردل در سریع ترین زمان ممکن به سفارش شما رسیدگی می کنند. پس می توانید آن ها را در اسرع وقت در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

از آنجایی که تهیه بهترین نوع مژه اکستنشن و لوازم و تجهیزات آن به معنای تضمین سلامت چشم های شما و بالا رفتن کیفیت روش اکستنشن می باشد؛ باید در خرید آن ها دقت کافی داشته باشید. به همین دلیل است که به روی خرید از آردل تاکید می شود. چرا که در این فروشگاه می توانید یک خرید مطمئن و با پرداخت امن را تجربه کنید.

آدرل مناسب ترین قیمت را در برابر کیفیت عالی این محصولات لحاظ دانسته است. کارشناسان ما در زمان خرید به شما کمک می کنند تا یک خرید موفق را تجربه کنید.

کلام آخر

خرید انواع مژه اکستنشن بسیار حائز اهمیت است که باید از یک فروشگاه معتبر صورت بگیرد. می توانید در آردل مژه مورد علاقه خود را تهیه کرده و از آن به راحتی برای اکستنشن استفاده کنید. تنها کافی است دقت کافی در خرید داشته باشید تا بتوانید به یک خرید موفق و ایده آل دست پیدا کنید.آردل همیشه برای شما بهترین ها را در نظر گرفته است. چرا که جلب رضایت مشتری از مهمترین اهداف این شرکت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید