نحوه انتخاب بهترین مدل مژه مصنوعی

مژه مصنوعی ها در تکمیل یک آرایش خوب بی نهایت مؤثر هستند به همین دلیل انتخاب صحیح مژه مصنوعی در بی نقص بودن آرایش صورت نکته مهمی است.انتخاب مژه مصنوعی بر اساس مدل و فرم چشم و نوع و سبک آرایش چشم انتخاب می شود. چسباندن مژه مصنوعی به تخصص نیاز دارد و باید از دقت بالایی برخوردار باشید.از مژه مصنوعی ها باید پس از پایان آرایش استفاده کرد چون میخواهیم مژه ها کاملا مشکی باشند اگر در ابتدا استفاده شود پر از پودر سایه خواهد شد.مژه مصنوعی ها انواع مختلفی دارند که در ادامه یکی از گریمورهای خوب تهران توضیحات کامل درباره انتخاب صحیح مژه مصنوعی را میدهند.
۱٫ این مژه برای سایه های اسموکی استفاده میشود که میخواهیم سایه ها و پشت پلک را تیره تر از چیزی که هستند نشان دهیم و بیشتر برای آرایش هایی که سایه چشم گرد هستند کاربرد دارد و این مدل مژه مصنوعی برای چشم های درشت و چشم های پف دارمناسب نیستد.

۲٫ این مژه برای سایه هایی که میخواهیم به چشم ها کشیدگی بدهند استفاده می شود و چون مژه بسیار پری است و پشت پلک را خیلی تیره می کند در سایه ها و آرایش های لایت و اروپایی استفاده نمیشود.این مژه برای چشم های ریز به کار نمی رود چون باعث افتاده به نظر رسیدن چشم ها میشود و بیشتر مناسب برای چشم های درشت است.

۳٫ این مژه برای آرایش های کلاسیک که میخواهیم آرایش متوسط به نظر برسد کاربرد دارد این مژه مصنوعی چشم مدل را درشت ترو حالت دار نشان می دهد..میتوانیم این مژه ها را با مژه های تک به صورت ترکیبی استفاده کنیم.

۴٫ این مژه برای آرایش های اروپایی بسیار مناسب است زیرا چشم را فقط حالت میدهد و پشت پلک نمای زیادی ندارد و به صورت طبیعی مژه ها را کمی پرتر نشان میدهد.این مژه را بری انواع چشم ها میتوان استفاده کرد.

. به این مژه ها مژه ی مویی گفته میشود چون مثل مژه های طبیعی اشخاص هستند و برای انواع آرایش استفاده میشود حتی برای کسانی که آرایش ندارند و فقط میخواهند مژه هایشان پرتر به نظر برسد نیز می توانند از این مژه مصنوعی استفاده کنند.

۶٫ این مژه ها برای زیر چشم استفاده میشود و باعث درشت تر نشان دادن چشم ها میشود.

نکات مهم در استفاده از مژه مصنوعی:

۱٫حتما لازم نیست یک مژه را کامل روی چشم بچسبانید با توجه به اندازه چشم با قیچی میتوانید طول مژه مصنوعی رااز قسمت انتهای مژه به اندازه دلخواه کوتاه کنید.

۲٫انتخاب چسب خوب و ضد حساسیت بسیار مهم است.چسب ها در چهار رنگ طوسی,بی رنگ,سفید,مشکی است.بعد از زدن مقدار یکنواختی از چسب روی مژه مصنوعی ۱۰ ثانیه مکث میکنیم بعد مژه را میچسبانیم.

۳٫برای کسانی که میخواهند چشمانی خمار داشته باشند در انتهای چشم از مژه های بلند استفاده میکنیم.در وسط چشم مژه متوسط و هر چه به سمت گوشه داخلی چشم پیش می رویم از مژه های کوتاه تر استفاده میکنیم.(مژه های تکی در سه سایز کوتاه,متوسط,بلند وجود دارند.

 

انتخاب مژه مصنوعی مناسب
کارشناسان شرکت آردل جهت انتخاب بهترین مدل مژه مصنوعی به شما کمک می کنند.

پاسخی بگذارید