مقالات

مژه والیوم

مژه کاشت والیوم

از انواع مژه های کاشت که از طراحی خاص و محبوبی بهره برده است، می توان به مژه والیوم اشاره کرد. این نوع مژه برای کاشت به کار برده می شود و باعث می شود تا مژه های پر حجم و زیبا داشته باشید. این نوع مژه مصنوعی نوع خاصی محسوب می شود که طرفداری زیادی دارد و بانوان زیادی دوست دارند از آن استفاده کنند تا چشم هایی جذاب تر داشته باشند.

مژه کاشت والیوم آردل

از تکنیک های بسیار پرطرفدار برای بلند کردن مژه، استفاده از مژه والیوم می باشد. این مژه با تارهای مصنوعی اجرا می شود و برای کسانی که مژه های کم پشت دارند توصیه می شود. از آنجایی که بخش مهمی از زیبایی چهره به مژه ها اختصاص پیدا می کنند، اغلب افراد ترجیح می دهند که مژه هایی بلند داشته باشند.

به همین دلیل کاشت مژه تاثیر چشم گیری در این امر دارد که افراد زیادی به سمت آن می روند. استفاده از مژه های والیوم با توجه به سلیقه فردی در نوع 2d، 5 d، d 4 و d 3 قابلیت اجرا دارند.

مژه کاشت والیوم در انواع متنوعی طراحی شده است که می توانید آن ها را از آردل با خیال آسوده تهیه کنید.

انواع مژه کاشت والیوم

این دسته از مژه های مصنوعی برای زیباتر شدن چشم ها در تنوع طراحی شده است تا افراد بتوانند با توجه به سلیقه خود از آن ها استفاده کنند. به این منظور، به صورت کلی می توان انواع مژه والیوم را به شکل زیر تقسیم بندی کرد.

مژه ابریشمی والیوم

مژه های والیوم ابریشمی از کیفیت بسیار بالایی ساخته شده اند. همچنین از ظرافت خاصی بهره برده اند که مژه های شما را طبیعی و فوق العاده زیبا جلوه می دهند. این مژه ها نسبت به نوع دیگر مژه والیوم از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

مژه رنگی والیوم

مژه های رنگی نمونه فانتزی و خاصی هستند که ظاهر شما را منحصر به فرد و متفاوت جلوه می دهد. این مژه ها با قرار گرفتن در کنار مژه های مشکی شما فوق العاده چشم های شما را زیبا می کنند. اما استفاده از آن ها مناسب خاص پسندان است و مورد پسند همه افراد نیست.

مژه مگا والیوم

از دیگر دسته انواع این مژه، می توان به نوع مگا اشاره کرد. این مژه مصنوعی برای کاشت کمی غیر طبیعی به نظر می رسد.

چرا که تارهای آن فوق العاده نازک تر است و از تعداد فن های بیشتری در آن استفاده شده است. می توان گفت که در هر فن، معمولا از 15 تار استفاده می شود.

به همین دلیل است که مژه مگا والیوم پر پشت و حجیم به نظر می رسد. این نوع مژه والیوم برای کسانی مناسب است که مژه های طبعی آن ها فوق العاده کم تراکم است و چشم های ریزی دارند. البته کسانی که دارای چشم های درشت هستند نیز می توانند با این نوع مژه خاص به نظر برسند.

کاشت مژه های والیوم به چه صورت است؟

با توجه به اینکه با انواع این مژه آشنا شدید، بهتر است بدانید که کاشت با کمک این نوع مژه به دقت و حساسیت زیادی احتیاچ دارد. چرا که ممکن است به مژه های طبیعی شما آسیب وارد کند.

پس بهتر است که انجام آن را به یک فرد حرفه ای و کار بلد واگذار کنید. مراحل کاشت والیوم مژه به صورت زیر می باشد:

در ابتدای کار باید نوع مژه کاربردی و مناسب چشم های خود را انتخاب کنید. ضخامت مژه بسیار اهمیت دارد که باید به چشم ها و چهره شما بیاید. اگر قصد دارید که مژه های شما طبیعی به نظر برسد، بهتر است به سراغ مژه والیوم با ضخامت 0.7 درصد بروید.

به این صورت در این مرحله فن سازی با توجه به میزان تراکم مژه های طبیعی شما صورت می گیرد. همچنین می توانید به سراغ مدل های دو بعدی بروید که ظاهر خاص و در عین حال غیر طبیعی ایجاد می کند.

سپس آرایش چشم ها و مژه های خود را به صورت کامل از بین ببرید. چرا که مژه های شما باید کاملا تمیز و عاری از هر گونه مواد آرایشی باشد.

چسب مخصوص را با توجه به نوع روش کاشت، میزان حساسیت چشم ها و دائمی یا موقتی بودن کاشت انتخاب کنید. چسب مورد نظر باید کیفیت مناسبی داشته باشد تا به چشم های شما آسیب نزند.

چسباندن فن ها را شروع کنید. این کار به حساسیت و ظرافت خاصی نیاز دارد. چرا که فن ها نباید به یکدیگر بچسبند. به همین دلیل برای مرتب شدن کاشت مژه بهتر است انجام آن را به فرد کاربلد و حرفه ای واگذار کنید.

بعد از کاشت با مژه والیوم چه کاری باید انجام داد؟

یکی از مهمترین نکاتی که بعد از کاشت با مژه والیوم باید در نظر داشته باشید، این است که به هیچ عنوان بعد از اتمام کار به مژه های خود آب نزنید. پس تا 24 ساعت مژه ها نباید با آب تماس داشته باشند. چرا که این کار ممکن است استحکام چسب مژه را از بین ببرد و یا کاهش دهد.

همچنین ممکن است باعث ریزش سریع تر مژه های مصنوعی و کاشت شده شود. پس بهتر است که از زدن مواد آرایشی به مژه ها و تماس با آب تا زمان تعیین شده خودداری کنید. به این صورت می توانید مدت زمان ماندگاری مژه خود را بالا ببرید و چشم هایی زیبا و جذاب داشته باشید.

کلام آخر

مژه کاشت والیوم یکی از پرطرفدارترین ها محسوب می شود که چهره شما را دوبرابر خاص و زیباتر می کند. به همین دلیل می توانید با توجه به نوع چهره، مژه و چشم های خود از انواع آن استفاده کنید.

این نوع مژه طبیعی به نظر می رسد و به بهترین شکل چهره شما را تحت تاثیر قرار می دهد. می توانید بهترین نوع مژه کاشت والیوم را از آردل تهیه کنید.

این فروشگاه با کیفیت تضمین شده و صد در صدی، انواع محصولات زیبایی کاشت مژه را در قیمت های باورنکردنی و عالی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و می توانید آن ها را به سبد خرید خود اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید