مقالات

مژه ریسه ای

مژه ریسه ای

مژه ریسه ای

از انواع وسایل آرایشی چشم می توان به نمونه های متنوع مژه ریسه ای اشاره کرد. این دسته از مژه ها از انواع مژه مصنوعی محسوب می شود که دارای کیفیت های متنوعی می باشد. از آنجایی که چشم ها نقش مهمی را در زیبایی چهره به عهده دارند، از این مژه می توانید برای حالت دهی چشم های خود استفاده کنید. بهتر است با این مژه ها آشنا شوید.

مژه ریسه ای

مژه ریلی چیست؟

مژه ریلی یا ریسه ای از دسته مهمترین انواع مژه محسوب می شود که از آن برای کاشت مژه به روش طبیعی می توان استفاده کرد. معمولا از این دسته از مژه ها برای سالن های آرایشی استفاده می شود. چرا که آن ها به تخصص ویژه نیازمند هستند.

این دسته از مژه ها کمک می کنند تا مژه های خوش حالت و فر داشته باشید. برندهای متنوع در ساخت آن ها از متریال های متنوعی استفاده می کنند که می توان به نخ، پلیمر، مواد طبیعی و پلاستیک اشاره کرد. همچنین آن ها در طول و ضخامت های متنوعی بهره مند هستند.

همانطور که ذکر شد، به این دسته از مژه ها، مژه ریلی نیز گفته می شود که به صورت یکدست و ریسه ای شکل طراحی و ساخته شده اند. این محصول آرایشی به راحتی استفاده می شود. اما چسباندن آن به حساسیت و ظرافت خاصی نیاز دارد.

نکات مهم در استفاده از مژه ریلی یا ریسه ای

از جمله مهمترین نکات که در استفاده از مژه ریسه ای حائز اهمیت است، می توان به فاکتورهای مهمی اشاره کرد. چرا که چسباندن این مژه به حساسیت زیادی نیازمند است. پس با توجه به این نکات می تواند کیفیت کار خود را بالا ببرید.

بهتر است که قبل از قرار دادن مژه، ابتدا مژه های طبیعی خود را کاملا شسته و تمیز کنید. سپس آرایش صورت را شسته و پاک کنید. چرا که هیچ گونه چربی به روی مژه و اطراف آن نباید وجود داشته باشد. در این زمان وقت آن رسیده است که از چسب مخصوص استفاده کرده و به کمک موچین مخصوص مژه را به روی خط پلک قرار دهید.

طریقه گذاشتن مژه ریلی به چه صورت است؟

برای آنکه بتوانید از این مژه استفاده کنید، باید ابتدا با طریقه گذاشتن آن آشنا شوید. چرا که داشتن مهارت کافی در استفاده از مژه ریسه ای کمک می کند تا کیفیت کار شما بیشتر شود. در واقع استفاده از این مژه برای کسانی که مژه های آن ها کم پشت است توصیه می شود.

به این ترتیب باید به سراغ مژه ریلی سایز بزرگ رفته و نوک انتهایی آن را در چسب مخصوص فرو ببرید. سپس آن را بین دو تار طبیعی مژه برده و بچسبانید. با توجه به فرم چشم های خود نیز می توانید از مژه های تکی و سایز بزرگ در گوشه چشم ها استفاده کنید و آن را تا میانه چشم بیاورید.

این انتخاب مژه باید تا قسمت های داخلی چشم به سایز کوچک تر تغییر کند. در این روش باید به سراغ بهترین نوع چسب بروید تا ضد حساسیت باشد و برای چشم های شما مشکلی ایجاد نکند.

قیمت مژه های ریسه ای به چه صورت محاسبه می شود؟

نکته مهمی که در رابطه با قیمت انواع مژه ریسه ای باید بدانید، این است که قیمت این محصول آرایشی با توجه به کیفیت و جنس به کار برده شده در نوع این مزه تعیین می گردد. همچنین نوع برند تولید کننده نیز در قیمت این محصول تاثیرگذار است.

در این فروشگاه پر زرق و برق می توانید انواع این مژه را در کیفیت ساخت بالا و با قیمت فوق العاده عالی تهیه و خریداری کنید. از آنجایی که استفاده از محصولات آرایشی بی کیفیت ممکن است باعث به خطر انداختن سلامتی چشم هایتان شود، به راحتی می توانید با کیفیت ترین نوع این مژه را از این سایت تهیه کنید.

سایز مژه، ضخامت، نوع برند سازنده، اندازه و کیفیت آن به صورت مستقیم در قیمت این محصول تاثیرگذار هستند. پس با خیال آسوده می توانید آن را از آردل تهیه و خریداری کنید. فروشگاه ما انواع این محصولات را با کیفیت تضمین شده به فروش می رسانند.

ویژگی مژه های ریسه ای

از جمله مهمترین ویژگی انواع مژه ریسه ای می توان به این اشاره کرد که این وسیله آرایشی فوق العاده سبک وزن است. همچنین استفاده آسان و راحتی دارد. این محصول فرم طبیعی و زیبایی به چشم های شما می بخشد و در صورت داشتن مهارت کافی به راحتی قابل استفاده است.

این دسته از مژه ها چشم های شما را اذیت نمی کنند و ضد حساسیت هستند. به همین دلیل به عنوان محبوب ترین انواع مژه برای کاشت طبیعی شناخته شده اند که سالن های آرایشگاهی زیادی از آن ها استفاده می کنند. پس می توانید آن را در قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر از آردل تهیه و خریداری کنید.

انواع مژه سه بعدی ریسه ای

نمونه ای از انواع مژه ریسه ای وجود دارد که به آن ها به دلیل نوع طراحی خاصی که دارند سه بعدی گفته می شود. این محصول آرایشی فرم چشم های شما را جذاب تر جلوه می دهد. اما کمی آن ها را از حالت طبیعی خارج می کند.

به همین دلیل استفاده از این نوع مژه به سلیقه شما وابسته است. پس اگر به دنبال داشتن مژه هایی فر و با حالت خاص و پر هستید، بهتر است که به سراغ انواع سه بعدی این مژه ها بروید که برای شما بهترین گزینه محسوب می شود.

مژه ریسه ای

کلام آخر

استفاده از مژه های مصنوعی که فرم طبیعی برای چشم های شما ایجاد کند، امروزه به یکی از مهمترین ها تبدیل شده است. بنابراین بهتر است که خرید آن ها را از سایت مورد نظر انجام دهید. چرا که بهترین کیفیت انواع مژه را برای شما فراهم کرده است. پس می توانید با خیال آسوده انواع مژه ریسه ای را در سایت آردل از برندهای شناخته شده و مشهور با قیمت به صرفه و کیفیت ساخت بالا تهیه کنید. در این صورت نه تنها سلامتی چشم های شما حفظ می شود، بلکه می توانید چشم هایی زیبا داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید